Ranking - poprzednia edycja (2015)

Miejsce Szkoła Liczba głosów
1 XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie 3540
2 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej 2281
3 Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach 2194
4 VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach 2145
5 Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. prof. J. Groszkowskiego w Radomsku 1539
6 I Liceum Ogólnokształcące w Łosicach 1340
7 II Liceum Ogólnokształcące w Nowogardzie 1245
8 I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum w Sandomierzu 1220
9 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczecinie 1127
10 Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Złotoryi 1084
11 III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego w Radomiu 1072
12 Gimnazjalno - Licealny Zespół Szkół w Wołczynie 1043
13 I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie 923
14 II Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie 883
15 VI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu 842
16 IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Częstochowie 780
17 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Świebodzicach 774
18 I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Olkuszu 757
19 II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Częstochowie 590
20 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Dębnie, klasa 2a 521
21 I Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Miliczu 511
22 XV Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy 473
23 Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku 403
24 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu 381
25 IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana "Grota" Roweckiego w Piotrkowie Trybunalskim 362
26 Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im.Marii Skłodowskiej-Curie w Strzelinie 351
27 II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Staniewskiego w Swarzędzu 333
28 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie 330
29 Zespół Szkół w Głuchołazach 314
30 Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie 307
31 V Liceum Ogólnokształcące im. L. Kruczkowskiego w Bydgoszczy 271
32 II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu 217
33 II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy 201
34 Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Bieczu 180
35 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie 175
36 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gdyni 170
37 V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Szczecinie 161
38 Salezjańskie Liceum im. Św. Jana Bosko w Rumi 151
39 II Liceum Ogólnokształcące im. J. K. Korzeniowskiego w Rumi 148
40 I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie 135
41 X Liceum Ogólnokształcące im. J. Paderewskiego w Katowicach 128
42 I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich 126
43 III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Chorzowie 116
44 X Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 10 im. S. Banacha w Toruniu 112
45 Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu 96
46 Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gryficach 96
47 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze 79
48 IV Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Olkuszu 71
49 II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu 64
50 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Opolu 44
51 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach 34
52 VII Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu 29
53 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Dębnie, klasa 1a 15
54 Zespół Szkół nr 1 im. Noblistów Polskich w Pyrzycach 13
55 Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Juliusza Słowackiego w Dębnie 13
56 Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głogowie Małopolskim 8
57 Publiczne Liceum Ogólnokształcące SPSK w Opolu 8
58 IX Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Toruniu 6
59 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Opolu 6
60 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Gdyni 4
61 V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu 3
62 Technikum Mechaniczno - Elektryczne w ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim 3
63 Technikum TEB Edukacja w Gdańsku 2
64 Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Nazaretanek 0
65 Zespół Szkół Technicznych im. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Małopolskim 0
66 Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące Conradinum w Gdańsku 0
67 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie 0
68 III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach 0
69 Liceum "Żagle" Stowarzyszenia Edukacyjnego Sternik 0
70 Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach 0
71 XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w Warszawie 0
72 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim 0
73 XVI LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Krakowie 0
74 V Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasińskiego we Wrocławiu 0
75 Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku 0
76 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego "Grota" w Opolu 0
77 I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki w Mikołowie 0
78 I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza w Nowym Sączu 0
79 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie 0
80 III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Opolu 0
81 I Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Wejherowie 0
82 Liceum Ogólnokształcące w Boguchwale 0
83 XVII Liceum Ogólnokształcące im. A.Osieckiej we Wrocławiu 0
84 Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku 0
85 Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie 0
86 Zespół Szkół przy Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie 0
87 Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60 0
88 Liceum Ogólnokształcące im. J. Iwaszkiewicza w Brwinowie 0
89 V LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie 0
90 VIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 3 im Stanisława Wyspiańskiego w Rzeszowie 0
91 Zespół Szkół W Tyczynie 0
92 Liceum Ogólnokształcące im Sebastiana Petrycego w Pilźnie 0
93 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Kaliszu 0
94 Gimnazjum i Liceum Śródziemnomorskie im. św. Dominika Guzmana w Lublinie 0
95 Zespół Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie 0
96 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Grudziądzu 0
97 Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Głuchołazach 0
98 VI Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Helu w Gdańsku 0
99 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie 0
100 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zakopanem 0
101 III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi 0
102 XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi 0
103 Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie 0
104 I Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Zasłużonych Ludzi Morza W Gdyni 0
105 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach 0
106 Salezjańskie Kolegium Kujawskie w Aleksandrowie Kujawskim 0
107 III Liceum Ogółnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku 0
108 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy 0
109 Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzegu 0
110 I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie (klasa 2A) 0
111 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy 0
112 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Łodzi 0
113 Liceum Ogólnokształcące im. F. Chopina w Sochaczewie 0
114 I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki w Żorach 0
115 I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie (klasa 1EF) 0
116 IX Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Lublinie 0
117 XIII LO im. Marii Piotrowiczowej w Łodzi 0
118 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie 0
119 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Jaworznie 0
120 Zespół Szkół i Placówek im. Władysława Łokietka w Radziejowie 0