Dołącz do nas!


Ruszyła czwarta edycja projektu Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu!


Z roku na rok poszerzaliśmy swoje działania na kolejne województwa i w tym roku pierwszy raz jesteśmy z Akademią w całej Polsce! Nie ograniczamy się do określonej liczby klas - chcemy, aby projekt dotarł do jak największej liczby szkół ponadgimnazjalnych w kraju.

Dlatego właśnie potrzebujemy Waszego wsparcia!

Jeśli jesteś nauczycielem lub dyrektorem szkoły ponadgimnazjalnej i chciałbyś, abyśmy przyjechali do Ciebie z zajęciami - poinformuj nas o tym pod adresem: anp@kj.org.pl! W zgłoszeniu podaj nazwę oraz adres placówki oraz namiary mailowe i telefoniczne na osobę wyznaczoną do kontaktu w sprawie projektu.

Jeśli leży Ci na sercu dobro Polski, lubisz pracować z młodzieżą, chętnie podejmujesz nowe wyzwania, chcesz podszkolić swoje umiejętności interpersonalne czy dydaktyczne potrzebne w przyszłej pracy, ale także odwiedzić swoją byłą szkołę i realnie kształtować w niej młode pokolenie nowoczesnych patriotów - koniecznie dołącz do prowadzących zajęcia w ramach Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu!

Chęć zaangażowania się jako prowadzący zgłość pod adres mailowy: anp@kj.org.pl. W wiadomości podaj swoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, numer telefonu oraz krótko napisz, czym się zajmujesz i interesujesz.

Oczywiście Akademia angażuje nie tylko osoby prowadzące zajęcia. Jeśli posiadasz zdolności organizacyjne, masz doświadczenie i pomysły w zakresie organizacji imprez masowych, gier miejskich i konkursów, lubisz pracować w grupie, pochodzisz z Krakowa lub okolic - dołącz do sztabu organizacyjnego finału Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu! Zgłoszenie wyślij na podany wcześniej adres mailowy.

Jeśli z jakichś powodów nie możesz zaangażować się w pracę nad rozwojem Akademii, możesz także wesprzeć nas finansowo. Poszerzanie naszych działań na kolejne szkoły oznacza rosnące koszty produkcji materiałów do zajęć, wyższe kosztów dojazdów do szkół, więcej posiłków do zapewnienia na Wielkim Finale. Dlatego liczy się każda złotówka! 30 zł darowizny to nocleg dla uczestnika Finału, 40 zł pokryje koszty wydruków materiałów dla jednej szkoły, a około 100 zł koszty trzykrotnego dojazdu do miejscowości poza stolicami województw dla dwóch prowadzących.

Wszelkie wpłaty kieruj na konto nr: 84 1020 2892 0000 5702 0497 0820 (PKO BP; w tytule: darowizna na cele statutowe)

Masz pytania? Napisz (anp@kj.org.pl) lub odwiedź nas w siedzibie Klubu Jagiellońskiego przy Rynku Głównym 34 (III piętro) w Krakowie.


Polska w Twoich rękach!